Čas je řeka, která plyne...

Listopad 2007

Ústí nad Labem - 10.11.06

14. listopadu 2007 v 14:07 Srazy
Organizace: Bára neboli Demala
Místo: Legendární čajovna
Účast(v pořadí v jakém jednotliví účastníci přišli): Juga, Já(Briny), Aleš, Bára, Akir(víceméně nás potkal náhodou,ale velmi ochotně se přidal),omlouvám se,ale zapoměla jsem jméno nového draka(dohledám), Icey, Wolf, Enor s Dádou, Niki(světe div se)
Neúčast: Setomel(omluvena)

Jak to všechno probíhalo?
Protože Niki odmítla organizovat další srazy, tak se této činnosti ujala Bára. Týden předem rozhlásila, že v sobotu bude sraz. Niki se jí zmínila o tom, že by měl přijet EQUUD z Prahy, ale neřekla kdy, tudíš bylo logicky uváženo, že z Prahy asi v sobotu a v pátek ospoledne byla rozeslána oficiální pozvánka V DRAČÍM SALONKU VE 14:00
Podařil se mi tam dorazit o 6minut dříve a potkala jsem tam Jugu. Vedli jsme normální konverzaci a uvažovali kdo přijde další(ani jeden z nás neznal kompletní účast). Když už byl na místě i Aleš, ta k jsem se rozhodla zavolat Setomel, i když jsem věděla, že nemůže přijít. Zjistla jsem, že je právě u Niki. Dala mi ji k telefonu a ta na mě začala řvát, že EQUUD přijede v neděli, tudíš na tento sraz nepůjde. Snažila sjem se jí vysvětlit, že to nikdo nevěděl a ona neodepsala, ale marně.
Nakonec jsme se dostli do salonku a příjemně se bavili. Jedli křížali, pili čaj, inhalovali vodnici. Dorazil Wolf, ale Dáda s Enorem nikde. Dorazili společně s tříhodinovým zpožděním a dělali, že nic. Nakonec jim bylo odpuštěno.
Naokamžik jsme se vzdálila od společnosti a šla jsem trošku přitulit k mému miláčkovi =) Asi po další půl hodině se objevila Niki. Docela mě rozsekala dvěma hláškama: (sedíme okolo vodnice,vzdálenost max 75cm od sebe)Enore,vyřiď prosím tě tvé sestře... a Zítra se mnou můžou jet do Prahy LEPŠÍ ÚSTEČÁCI...
Krátce po jejím příhodu(tak pa dalších 30min) se to rozpustilo. My s Dádou jeli domů a ostatní šli po svých...

Piková dáma (píseň)

14. listopadu 2007 v 13:46 | Briny |  Poezie a Písně
Piková dáma

R:
Piková dáma,
Pohřbila všechno oč jsi snil.
Piková dáma,
Kde teď leží nový cíl?

1:
Povíš mi, kde teď lleží?
Za vodou na pobřeží?
Za vodou kde jiné věci jsou?

2:
Povíš mi, kdo tě střeží?
Už za tebou nepoběží.
Sám teď půjdeš černo-černou tmou.

R:
Piková dáma,
...

R:
Piková dáma,
...

3:
Povíš mi, kam teď patříš?
Co všechno ještě spatříš?
Tvůj život byl jen pouhou hrou.