Čas je řeka, která plyne...

Brujah - Charakteristika

12. prosince 2006 v 20:45 | upírka Briny |  Vampirismus
BRUJAH

Říká se jim Rebl (Chátra). Jsou to většinou rebelové s příčinou nebo bez ní. Rekrutují se z fašistů, motorkářů a podobných osob. Vampýři Brujah podporují anarchisty a mezi anarchisty je největší zastoupení právě z řad Brujah.
Brujah jsou dědici dávných vznešených tradic. O to víc je klan politováníhodný v současnosti. Dnes už se navenek téměř nejeví jako klan, ale jako rozvášněný dav. Punkeři, teroristé, revolucionáři, kriminálníci, gangsteři, to jsou současní Brujah. Příslušníci klanu nejsou schopni se domluvit na ničem, co by bylo bezpečné pro lidské či vampýří instituce. No, poslední větu ber s rezervou. Klan Brujah má za členy zřejmě nejvíce násilnické vampýry mezi všemi Rodnými. I ta nejmenší maličkost dokáže Brujah uvést do stavu vražedné zuřivosti.
I přes svoji nejednotnost zůstávají Brujah v Camarille, dost často se však spojují s Anarchy a pak s oblibou útočí na své vlastní Starší. I "civilizovaní" Brujah často rozčílí Starší a prince drobnými neposlušnostmi a vzpourami. I přes svoji nepoddajnost jsou Brujah obecně ceněni jako válečníci; v boji tváří v tvář jsou zřejmě těmi nejnebezpečnějšími protivníky. Rozzuřit Brujah se téměř rovná sebevraždě - a Brujah jsou známí svým temperamentem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama